Hakkımızda

              FA İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Çevre Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi 2016 yılında T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen yetki ile hizmet vermeye başlamıştır. Tüm çalışmalar ÇSGB’dan sertifikalı ve sektörden tecrübeli teknik Uzman Mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzmanlarımız elektrik –elektronik, makine, inşaat, gıda, tekstil ve jeoloji mühendisi olup maden ve endüstriyel sektör tecrübesi olan uzmanlardır. FA OSGB ‘’İş Sağlığı ve Güvenliği’’ yasal mevzuat çerçevesinde işletmelerle çözüm ortaklığı yaparak sektörel verimi ve kaliteyi artırmak inancı ve sorumluluğu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Danışmanlık hizmeti verilen işletmelerden kazanılan bilgi ve deneyim birikimlerini proaktif çalışmalarla birleştirerek sıfır iş kazası sloganı ile hizmetini sürdürmektedir. Mevzuat çerçevesinde analitik çözüm odaklı hizmet kalitesinin en üst seviyede sürdürülmesi FA OSGB'nin temel yapı taşlarını oluşturmaktadır. FA OSGB bölgesel ve ulusal çözüm ortaklığı yaparak sağlık ve güvenlik hususlarında çevresine öncülük etmektedir. FA OSGB kurucu ortakları; iş sağlığı ve güvenliği danışmanları, çalışanların eğitimi, risk değerlendirme raporları ve acil durum eylem planlarının hazırlanması, makine muayeneleri, teknik ve periyodik ölçümler, ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, çevre, enerji verimliliği ve daha birçok alanda geniş ve endüstriyel deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedirler. Biz İş Sağlığı ve Güvenliğini, Çevre korumayı ve toplumsal sorumluluğu Türkiye’deki iş yaşamı için ayrılmaz parçalar olarak görmekteyiz. Bu bağlamda, sürekli gelişme, yüksek teknoloji çağında ortaya çıkan yüksek riskleri önlemeye çalışmak gururla üstlendiğimiz hedefin temelini oluşturmaktadır. Küresel ekonomide etkinliklerimiz; insana, bilgiye, deneyime, araştırma, uygulama ve nitelikli çalışmaya dayanmaktadır. Biz, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında toplumsal kültür oluşturulmasına inanarak, ilkokuldan itibaren İş Sağlığı ve Güvenliği alanında çalışma yapılmasına inanmakta ve bu konuda sosyal sorumluluk projelerimiz çerçevesinde çalışmalar yapmaktayız. İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Mevzuatına ilişkin Bilgimizin hızlı ve etkin bir şekilde işletme sorunlarında kullanılması, çözümlere dönüştürülmesi ve uygulanması başarılarımızın kaynağıdır. Günümüzde, şirketler hiç olmadıkları kadar yüksek etik standartlara bağlı kalmak durumundalar. FA OSGB'de biz, tüm yasal ve etik gerekliliklere uymaya ve mümkün olanın en iyisini yapmaya kararlıyız. Kurumsal sorumluluğumuz tüm müşteri hizmetlerimizi en üst seviyede profesyonel, etik standartlara ve kurallara göre yürütmektir. Ve bireysel sorumluluğumuz da bu standartları tüm işlerimizde uygulamaktır.

FA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM DANIŞMANLIK ÇEVRE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
YÖNETİM KURULU


Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmamızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, ondan memnun olduğunuzu varsayacağız.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.